Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce v roce 2020

PROBĚHLÉ AKCE:

ROZSVÍCENÍ STROMEČKU 28.11.2020

Akce se vzhledem k aktuální situaci nekonala, byl pouze  rozsvícen vánoční stromeček a kdo měl zájem mohl se přijít podívat za dodržování vládních nařízení.

Děkujeme všem příznivcům našeho spolku s budeme se těšit, že se snad v příštím roce opět setkáme na našich akcích.

ADVENTNÍ ČAS 28.11.2020 - ZRUŠENO

SÁZENÍ STROMKŮ 7.11.2020

V sobotu 7.11.2020 jsme se sešli ve Lstibořské ulici a vysadili celkem 10 ovocných stromků (jabloně, hrušně, třešně a švestky). Počasí nám sice moc nepřálo, ale přesto vládla krásná atmosféra a všichni zúčastnění odcházeli po třech hodinách práce spokojeni a s dobrým pocitem, že jsme udělali něco pro lepší životní prostředí a hezký vzhled naší obce.

foto zde

DOPRAVNÍ DEN 26.9.2020 - ZRUŠENO

Dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví musela být akce zrušena

RESTAURANT DAY 5.9.2020 - ZRUŠENO

Po poradě členů spolku byla akce vzhledem k vývoji situace coronaviru zrušena

SETKÁNÍ RODÁKŮ

Poslední srpnovou sobotu 29. 8. 2020 se uskutečnilo již druhé Setkání rodáků obce Liblice, tato akce se konala v prostorách Střední odborné školy. Účast byla na nastalou situaci vysoká a všichni si setkání užili a zavzpomínali na časy, které prožili v Liblicích. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili.

foto zde

DOPRAVNÍ DEN 23.5.2020 - ZRUŠENO

Dle nařízení vlády musela být akce zrušena

VÍTÁNÍ JARA 4.4.2020 - ZRUŠENO

Vzhledem k nastalé situaci byla akce zrušena

ÚKLID LIBLIC 28.3.2020 - ZRUŠENO

Vzhledem k nastalé situaci byla akce zrušena

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 4.1.2020

O víkendu 4. ledna 2020 proběhla v naší obci Tříkrálová sbírka, kterou opět zajišťovali  členové našeho spolku a jejich děti i občané Liblic. Děkujeme všem, kteří přispěli a podpořili dobrou věc. V letošním roce bylo vybráno 10 981,- Kč.

foto zde