Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spolek

Fotografie z našich akcí:

http://www.spolekpratelobceliblice.rajce.idnes.cz

 

Jestliže byste rádi pomohli při různých akcích obraťte se na paní Irenu Kuklovou, tel. 728 959 509 nebo na e-mail spolku: spolek.liblice@seznam.cz a vše potřebné domluvíme. Vaše pomoc není vázána členstvím ve spolku, budeme rádi za každou pomoc.

 

Rádi bychom poděkovali za finanční příspěvek, který již po několikáté zaslal v tomto roce (2019) pan Pavel Hybeš z Liblic.

 

Vážení příznivci našeho spolku, tak jako loni, kdy jsme poprvé připravili něco s tématikou Liblic-kalendář, tak letos padla volba na "spolkové tričko". Vzhledem k tomu, že liblické vysílačky má v logu Českobroďák, rozhodli jsme se zviditelnit kapličku, na jejímž obnovení jsme se s Petrem Markem nejvíce podíleli. S návrhem loga podle kapličky nám pomohl akademický malíř p. Petr Štěpán z Českého Brodu.

 

Doufáme, že se i Vám bude líbit.Tričko pro členy spolku za 80 Kč, barevné varianty jsou bílá nebo černá a vybírat můžete z velikostí S, M, L, XL.

 

V případě zájmu z řad nečlenů, obyvatelů Liblic, přátel a příznivců Spolku je tričko za cenu 100 Kč. Od pondělí 5.12.16 jej bude možné za tuto cenu zakoupit i v obchodě Potraviny Marek, Liblice. Bude možné také zakoupit tašku s logem za symbolickou cenu.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mail spolku – spolek.liblice@seznam.cz  nebo na e-mail noorka@seznam.cz nebo telefonicky na 728 959 509.

 

Irena Kuklová

 

předseda Spolku

tricka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

taska.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O ČLENSTVÍ

Neváhejte se k nám přidat a pomoci  při různých akcích, nápadům se meze nekladou. Členský příspěvek pro občany od 18 do 60 let činí 200 Kč/rok, pro občany od 60 let činí 100 Kč/rok. Přihlášky je možné předat na adrese: Ve Staré vsi 18 pí Kuklová, Bylanská 65 pí Šimůnková nebo manželé Šimůnkovi.

Členské příspěvky je možno hradit v hotovosti u pí Tůmové nebo na účet 222424191/0600, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení a pozn. členský příspěvek. 

Přihláška do spolku  zde

Stanovy spolku zde

Facebook zde

 

 

Příspěvky

Kniha návštěv

13. 4. 2015

 
Celý příspěvek | Rubrika: Spolek | Komentářů: 0